Türk Nippon Sigorta 10 yaşında

Türk Nippon Sigorta, sektörde yeniden faaliyete geçişinin 10. yılını, “Bugün 10 Yaşındayız Yarın Daha Fazlasıyız” konseptiyle Şile Gardens Hotel’de kutladı. Tüm çalışanların katıldığı etkinlik öncesinde konuşan Genel Müdür Dr. E. Baturalp Pamukçu, başarılarına başarı katarak yollarına devam edeceklerini ifade etti.

Sektörde yeniden faaliyete geçişinin 10. yılını dolduran Türk Nippon Sigorta, “Bugün 10 Yaşındayız Yarın Daha Fazlasıyız” konsepti ile
13-14 Ekim tarihlerinde Şile Gardens Hotel’de düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Organizasyonda Bölge Toplantısı, Takım Çalışması/ Yetkinlikler Workshop ve tüm şirket çalışanlarının katıldığı BBQ Party etkinliği bir arada yapıldı.

‘FARK YARATMAK İÇİN İŞİMİZİ SEVEREK YAPMALIYIZ’

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, toplantı öncesinde gerçekleştirdiği konuşmada, “Bugün hepinizi burada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Türk Nippon Sigorta olarak hedeflerimizin bilincinde bir şirketiz. Bu doğrultuda hedeflerimize ulaşmada her birimize büyük görevler düşüyor. Bundan sonraki süreçlerde sadece hedef odaklı bir şirket değil, her konuda fark yaratan bir şirket olma gereksinimimiz de doğuyor. Fark yaratabilmek için işimizi severek yapmamız gerektiğine inanıyorum. Severek yaptığımız her işte, standardın dışında bir iş çıkaracağımıza ve sektörde kalıcı şeyler bırakacağımıza inanıyorum. Bugün burada olma amaçlarımızdan biri ve en önemlisi; yüksek motivasyon ve iş bilincimizle nasıl fark yaratabileceğimizi fazlasıyla ortaya koymaktır. Bu bilinçle başarılarımıza başarı katarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Pamukçu’nun konuşmasından hemen sonra başlayan “Yetkinlikler Workshop” etkinliği, şirketin yetkinlik prensiplerini anlatan eğlenceli oyun ve çalışmalarla dolu dolu geçti. Etkinlikle birlikte eş zamanlı olarak başlayan ve tüm gün devam eden Bölge Performans Toplantısı’nda ise, son dönem hedefleri ve 2019 stratejileri konuşuldu.

Akşam programında ise gala yemeği yerine farklı bir konsept seçen Türk Nippon Sigorta, tüm çalışanlarının doyasıya eğlendiği renkli bir “BBQ Party” gerçekleştirdi. Partinin ilk saatlerinde, şirket bünyesinde yapılan “TNS Fark Yarat” sloganlı proje yarışması ile ilgili projelerini paylaşan tüm çalışanlara teşekkür plaketi verildi. Plaketlerini Dr. E. Baturalp Pamukçu’dan teslim alan çalışanlar, plaket tesliminden sonra toplu anı fotoğrafı çektirdi.

“Bugün 10 Yaşındayız Yarın Daha Fazlasıyız” konsepti ile gerçekleştirilen organizasyonda, aynı zamanda 10. yılını dolduran çalışanlara da 10. yıl plaketi verildi. 10. yılını dolduran Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu’ya plaketini Türk Nippon Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Cem Ekiz teslim etti. 

Ödül töreninin ardından, tüm çalışanlar DJ performansı ile doyasıya eğlenerek, yeni çalışma dönemi için moral depoladı.

7 Kasım 2018

İlgili Haberler

Yazarlar