Türk Nippon Sigorta çalışanları Sapanca’da bir araya geldi

Türk Nippon Sigorta çalışanları 11-12 Ekim’de ‘’Ailemiz Büyüyor, Gücümüz Katlanıyor’’ konseptiyle Elite World Sapanca Hotel’de Bölge Performans Toplantısında buluştu.

Türk Nippon Sigorta, 11 Ekim tarihinde Elite World Sapanca Hotel’de Bölge Performans Toplantısı kapsamında bir araya geldi. Bölge Müdürleri, Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, Genel Müdür Yardımcısı Cem Ekiz, Satış & Pazarlama Grup Müdürü Yasemin Özel ve Teknik & Hasar Grup Müdürü M. Murat Dinç’in de katılımıyla 2019 yıl sonu kapanış ve 2020 stratejilerine yönelik görüşmeler yapıldı. 12 Ekim tarihinde ise Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlükleri çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikler ve akşamında TNS Night Party ile tüm ekip eğlenceli saatler geçirdi. 

ŞİRKETTE 10. YILINI DOLDURANLARA ÖDÜL

“Ailemiz Büyüyor, Gücümüz Katlanıyor’’ mottosu ile gerçekleştirilen organizasyonda Türk Nippon Sigorta’da 10. yılını dolduran çalışanlara kıdem ödülleri verildi. Takım çalışması etkinlikleriyle devam eden organizasyon, tüm ekibin katılma imkanı bulduğu aktivitelerle  gün boyu sürerken, özellikle ‘’Ritim Atölyesi’’ etkinliği ile Türk Nippon Sigorta çalışanları motivasyonlarını en üst seviyeye çıkartma fırsatı yakaladılar. 

TNS NIGHT PARTY

Organizasyonun ikinci akşamında düzenlenen “TNS Night Party” ile tüm çalışanlar doyasıya eğlenerek yılın yorgunluğunu atma fırsatını yakaladılar. Geç saatlere kadar süren partinin en güzel detayı ise gün sonunda keyifli zamanlar geçiren mutlu çalışanlar oldu.

4 Kasım 2019

İlgili Haberler

Yazarlar