Türk Nippon Sigorta seyahat kampanyalarına doymuyor

30 Haziran’a kadar ferdi kaza poliçelerinde belirlenen hedefleri tutturacak Türk Nippon Sigorta acenteleri, yıl içinde Kiev seyahatine gitmeye hak kazanacak.

Türk Nippon Sigorta, bu sefer de rotasını Ukrayna’nın başkenti Kiev’e çevirdi. 30 Haziran’a kadar hedeflerini tutturacak acenteler, yıl içinde düzenlenecek Kiev seyahatine katılmaya hak kazanacak.

Konu hakkında konuşan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, düzenledikleri seyahatlerle ve farklı kampanyalarla her zaman acentelerinin motivasyonunu artırmayı ve onlara ek kazanımlar sağlamayı hedeflediklerini dile getirdi. Pamukçu, Türk Nippon Sigorta’nın en önemli dağıtım kanalının acenteler olduğunun altını çizerek, “Acentelerimizi iş ortaklarımız olarak görüyor ve onları her şeyden çok önemsiyoruz. Şirket olarak vermiş olduğumuz bu değerin bilinciyle hareket ediyoruz. Prim üretimimizin büyük bir kısmını en önemli iş ortaklarımız olan acentelerimiz vasıtasıyla sağlıyoruz ve böyle de devam edeceğinin altını çizmek istiyoruz. Temel stratejimize paralel olarak, acentelerimize verdiğimiz hizmetin kalitesi bizim için her şeyden önemli. Şirket olarak, diğer şirket uygulamalarının dışında acentelerimize karşı farklılıklar yaratan dinamik bir yapı içinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu sistemde çalışmaya ve acentelerimiz için her zaman yenilikler yapmaya, motivasyonlarını yükseltmeye devam edeceğiz. Düzenlediğimiz gezi ve kampanyalar da hız kesmeden devam edecek” ifadelerini kullandı.

11 Haziran 2019

İlgili Haberler

Yazarlar