VHV Reasürans Türkiye’deki ikinci yılını kutladı

VHV Reasürans, Türkiye’deki ikinci yılını sigorta ve finans sektöründen birçok temsilcinin katılımıyla Four Seasons Bosphorus’ta kutladı.

Türkiye’nin uluslararası sermayeli tek yerel reasürans şirketi VHV Reasürans, Türkiye’deki ikinci yılını iş dünyasının ünlü isimlerinin katılımıyla Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenen bir davetle kutladı. VHV Reasürans Yönetim Kurulu Başkanı Thomas Voigt ve VHV Reasürans Genel Müdürü Maximilian Stahl’ın ev sahipliğinde düzenlenen davete sigorta sektörünün ilgisi büyük oldu.

Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenen ve sigorta sektörünün ilgi odağı olan davete, VHV Reasürans Yönetim Kurulu Başkanı Thomas Voigt ve VHV Reasürans Genel Müdürü Maximilian Stahl’ın yanı sıra; VHV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dietrich Werner ile Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Gülen Özaktürk ve Fatih Ağacık ev sahipliği yaptılar.

Sigorta ve finans sektörünün büyük ilgi gösterdiği davette konuşan VHV Reasürans Genel Müdürü Maximilian Stahl, Türkiye’de bulundukları kısa zamanda ilk yabancı reasürör olarak başarılarına katkı sağlayan tüm sektör temsilcilerine içten teşekkürlerini iletti.

“AMAÇ FİKİR ALIŞVERİŞİ İÇİN BİR PLATFORM OLUŞTURMAK”

Maximilian Stahl sözlerine, “Bu etkinliklerimizle sektör temsilcilerinin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir platform oluşturmayı amaçlıyoruz. Sektörün önde gelenleri ile gelecek vaat eden temsilcilerini bir araya getirebilmek çok kolay olmuyor. Buluşmaya ikinci kez yine Four Seasons Bosphorus’ta ev sahipliği yapmaktan dolayı son derece mutluyuz” şeklinde devam etti.

Açılış konuşmasından sonra misafirler müzik ve sahne şovu eşliğinde sohbet ederek keyifli vakit geçirdiler.

 

 

4 Ekim 2017

İlgili Haberler

Yazarlar