Quick Sigorta 5 bin motosiklet sürücüsüyle bir arada

Mayıs ayından bugüne yaklaşık 70 bin motosiklet sürücüsüne trafik sigortası üreten Quick Sigorta, Bursa Enduro Motosiklet Festivali’ne katılarak bu alanda ilk sponsorluğunu gerçekleştirdi.

Quick Sigorta , Bursa Enduro Motosiklet Festivali’ne sponsor oldu. Bursa’nın Keles ilçesinde yapılan etkinliğe yaklaşık 5 bin motosiklet sürücüsü katıldı.

Mayıs ayında faaliyete geçen Quick Sigorta farklı alanlarda yaptığı çalışmalarına devam ediyor. Bu süre içinde yaklaşık 70 bin motosiklet sürücüsüne trafik sigortası üreten Quick Sigorta, Bursa Enduro Motosiklet Festivali’ne katılarak bu alanda ilk sponsorluğunu gerçekleştirdi.

Etkinliği organize eden Bursa Enduro Motosiklet Fan Kulubü yetkilisi Fernar Uluer, yaptığı açıklamada festivali 12 yıldır aksatmadan gerçekleştirdiklerini belirterek , “Etkinliğe onlarca motosiklet kulübü katıldı. Yaklaşık 5000 motosiklet sürücüsü buraya geldi. Doğal ortamın çok güzel olması, konser, yarışmalar ve etkinliklerle birlikte tüm katılımcılar büyük keyif aldı” dedi.

Etkinliğe katılan Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, motosiklet dünyasına katkılarının ve sponsorluklarının devam edeceğini söyledi. Uluçeçen “Faaliyete başladığımız tarihten bugüne yaklaşık 70 bin motosiklet sürücüsüne trafik sigortası üretimi yaptık. Bu alanda yenilikçi bazı yaklaşımlarla ürün ve hizmetler üzerinde çalışıyoruz. Bursa Enduro Motosiklet Festivali bu alanda ilk sponsorluk çalışmamız. Benzer etkinliklere katılmaya devam edeceğiz” dedi.

Festival alanında kurulan Quick Sigorta standında motosiklet sürücülerine Quick Sigorta ürün ve hizmetleri tanıtıldı.

17 Temmuz 2017

İlgili Haberler

Yazarlar