Oğul Doğa Gökşin

Quick Sigorta 5 bin motosiklet sürücüsüyle bir arada

Mayıs ayından bugüne yaklaşık 70 bin motosiklet sürücüsüne trafik sigortası üreten Quick Sigorta, Bursa Enduro Motosiklet Festivali’ne katılarak bu alanda ilk sponsorluğunu gerçekleştirdi.

Quick Sigorta , Bursa Enduro Motosiklet Festivali’ne sponsor oldu. Bursa’nın Keles ilçesinde yapılan etkinliğe yaklaşık 5 bin motosiklet sürücüsü katıldı.

Mayıs ayında faaliyete geçen Quick Sigorta farklı alanlarda yaptığı çalışmalarına devam ediyor. Bu süre içinde yaklaşık 70 bin motosiklet sürücüsüne trafik sigortası üreten Quick Sigorta, Bursa Enduro Motosiklet Festivali’ne katılarak bu alanda ilk sponsorluğunu gerçekleştirdi.

Etkinliği organize eden Bursa Enduro Motosiklet Fan Kulubü yetkilisi Fernar Uluer, yaptığı açıklamada festivali 12 yıldır aksatmadan gerçekleştirdiklerini belirterek , “Etkinliğe onlarca motosiklet kulübü katıldı. Yaklaşık 5000 motosiklet sürücüsü buraya geldi. Doğal ortamın çok güzel olması, konser, yarışmalar ve etkinliklerle birlikte tüm katılımcılar büyük keyif aldı” dedi.

Etkinliğe katılan Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, motosiklet dünyasına katkılarının ve sponsorluklarının devam edeceğini söyledi. Uluçeçen “Faaliyete başladığımız tarihten bugüne yaklaşık 70 bin motosiklet sürücüsüne trafik sigortası üretimi yaptık. Bu alanda yenilikçi bazı yaklaşımlarla ürün ve hizmetler üzerinde çalışıyoruz. Bursa Enduro Motosiklet Festivali bu alanda ilk sponsorluk çalışmamız. Benzer etkinliklere katılmaya devam edeceğiz” dedi.

Festival alanında kurulan Quick Sigorta standında motosiklet sürücülerine Quick Sigorta ürün ve hizmetleri tanıtıldı.

17 Temmuz 2017

İlgili Haberler

AvivaSA’dan Türkiye’nin 10 yılı araştırması: %67, çocuklarının geleceğine garanti istiyor

AvivaSA, 10. yıl iletişim çalışmaları kapsamında “Türkiye’nin 10 Yılı” araştırması ile geçmiş ve gelecek 10 yıla ışık tuttu. Araştırmaya katılanların %67'si gelecek 10 yıl içinde “çocuklarının geleceklerini garanti altına almanın” ilk tercihleri olduğunu belirtti. Geçmiş 10 yıla ilişkin “Ah Keşke!” denen şey ise, en yüksek oranda (%34) “Keşke boş zamanlarımı daha dolu dolu geçirseydim” oldu. Araştırmada ayrıca, son 10 yıl içinde, Türkçe pop şarkısı ve şarkıcısı, Türk filmi, Türk dizisi, Türk sinema ve tiyatro oyuncusu ve Türk sporcusu gibi alanlarda, Türk insanının en başarılı bulduğu isimlere de yer verildi. Tarkan, Kenan İmirzalıoğlu, Arda Turan, Ali Sunal isimleri ve Recep İvedik filmi ile Diriliş Ertuğrul dizileri ilk sırada yer aldı.

“Dünyanın yarısının kullandığı işletim sistemindeki güvenlik açıklarına dair rapor trende unutulur ve…”

Lloyd’s ve Cyence tarafından yayımlanan siber risk raporunda siber saldırıların mevcut sonuçlarını daha iyi anlamak için iki senaryo üzerinden ilerleniyor. İki senaryo da, siber saldırılara karşı alınan önlemleri sağlamlaştırabilmek için analistlerin hayal güçlerinin bir ürünü. Oldukça ilginç olan bir senaryoya göre, bir siber güvenlik analisti, içinde küresel piyasanın yarısı tarafından kullanılan bir işletim sisteminin güvenlik açıklarına dair raporu trende unutuyor. Bu rapor “derin web” üzerinden satışa çıkarılıyor. Birisi de sistemdeki açıkları kullanarak maddi kazanç sağlamak amacıyla raporu satın alınıyor.

Yazarlar